אודות רייס מאסטר

רייס מאסטר נולד מתוך הצורך להעביר ערכים ומסרים, בצורה חדשנית ומתקדמת, בהנאה ויצירתיות, מבלי להתפשר על איכות התכנים. הפעילויות מחברות את המשתתפים לסביבה, בהתאמה לקהל היעד ולערכים אותם אנו מבקשים להעביר.

אוהבים אתגרים? אוהבים לגלות מקומות חדשים?  רייס מאסטר זו החוויה בשבילכם. שילוב נפלא בין אתגרים, משימות והכרת הסביבה והארץ. פעילות אינטראקטיבית חדשנית ומהנה המשלבת ערכי טבע, נוף ומורשת.

רייס מאסטר מתמחה בחוויות שטח אינטראקטיביות לקבוצות ומשפחות. בוחרים הרפתקה ובעזרת הסמארטפון יוצאים לחוויה אינטראקטיבית, משלימים משימות ואתגרים וצוברים ניקוד על כל משימה שהושלמה בהצלחה. זו דרך מיוחדת וחדשנית להכיר ולחוות מקומות חדשים.

אנו מציעים מגוון פעילויות עצמאיות. חלקן רכובות, בהן עוברים מתחנה לתחנה עם המכונית שלכם וחלקן רגליות באתר מסוים.

מטרת המשחק היא לצבור כמה שיותר ניקוד קבוצתי, אותו צוברים בהשלמת המשימות והאתגרים בדרך. מערכת המשחק האינטראקטיבית תנחה ותוביל אתכם בין האתרים והמשימות בדרך עד השלמת המשחק.

חשוב להדגיש כי למרות המערכת האינטראקטיבית המנחה אתכם דרך הטלפון, אנו מקפידים לחבר את המשתתפים לשטח ולסביבת הפעילות לאורך כל המשחק.

רייס מאסטר פועלים כבר מעל 5 שנים עם מאות גופים בכל רחבי הארץ, ביניהם חברות וארגונים, עיריות ומועצות, בתי ספר, יחידות צבאיות, קיבוצים ומושבים, אירועים פרטיים ומשפחות. אנו מקפידים להתאים לכל קהל יעד את הפעילות והתוכן במדויק לצרכיו. את רייס מאסטר מנהל ישי אלף, דור שני של מדריכי טיולים וחוויות שטח. ישי ינק מילדות מבית הוריו, את סיפוריה המופלאים של הארץ ונשבה בקסמיה. לכל טיול צורפו מפה, משקפת ומגדירי צמחים וציפורים. כשטיילו, ראו איך לכל עונה יש קסם משלה.